Startlista 10 km |
Startnr |
Namn |
Klubb |
Starttid |
501 |
Agnes Göransson |
|
12:00:00 |
502 |
Anders Nord |
|
12:00:00 |
503 |
Anders Richardsson |
Falu IK |
12:00:00 |
504 |
Andreas Calleberg |
Rehns BK |
12:00:00 |
505 |
Ann Eriksson |
|
12:00:00 |
506 |
Ann Gustafsson |
|
12:00:00 |
507 |
Anna Wallström |
Lag COOP |
12:00:00 |
508 |
Annelie Dahlin-Jones |
Nortrala IF |
12:00:00 |
509 |
Arne Andersson |
|
12:00:00 |
510 |
Camilla Ernebäck |
Sportsgym Söderhamn |
12:00:00 |
511 |
Camilla Moberg |
|
12:00:00 |
512 |
Christian Nyström |
Söderhamns Skärgårds Multisportförening |
12:00:00 |
513 |
Claes Eismar |
MCM |
12:00:00 |
514 |
Claes Lindy |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
515 |
Darren Lovatt |
Järbo |
12:00:00 |
516 |
Dennis Swed |
|
12:00:00 |
517 |
Eva Forslöf |
|
12:00:00 |
518 |
Fredrik Broman |
Edsbyns IF Friidrott |
12:00:00 |
519 |
Gabriella ohlsson |
|
12:00:00 |
520 |
Håkan Lötberg |
|
12:00:00 |
521 |
Håkan Moberg |
|
12:00:00 |
522 |
Håkan Palmér |
Synsam |
12:00:00 |
523 |
Hassan O |
HassanO |
12:00:00 |
524 |
Ida Helmersson |
|
12:00:00 |
525 |
Ingela Löberg |
|
12:00:00 |
526 |
Jan Palmér |
Synsam Oldstars |
12:00:00 |
527 |
Joakim Hålldin |
|
12:00:00 |
528 |
Johan Inglund |
|
12:00:00 |
529 |
John Maritz |
Brandkårens IF Söderhamn |
12:00:00 |
530 |
Jonas Jonsson |
Bollnäs Eastside |
12:00:00 |
531 |
Karl-Åke Bergkvist |
IFK Bergvik |
12:00:00 |
532 |
kerstin persson |
gävle sk |
12:00:00 |
533 |
Kiflemariam Kibreab |
Hudiksvall |
12:00:00 |
534 |
Kim Tjernberg |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
535 |
Kristian Sjölin |
|
12:00:00 |
536 |
Lars Wikström |
|
12:00:00 |
537 |
Leif Södergren |
|
12:00:00 |
538 |
Leif-Göran Mosell |
Söderhamns IF |
12:00:00 |
539 |
Lennart svensson |
Knösterholmens IF |
12:00:00 |
540 |
Lotta Hiethuri |
IF VP Uppsala |
12:00:00 |
541 |
Lotta Larsson |
Svenska Fönster 1 |
12:00:00 |
542 |
Madeleine Söderqvist |
MCM |
12:00:00 |
543 |
Madleine Leanders |
|
12:00:00 |
544 |
Maekele Simon |
|
12:00:00 |
545 |
Magnus Bolinder |
|
12:00:00 |
546 |
Magnus Lindberg |
Ockelbo SK |
12:00:00 |
547 |
Malin Kroon |
gamelsågen if |
12:00:00 |
548 |
Marcus Arvidsson |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
549 |
Marcus Lydén |
KJIF |
12:00:00 |
550 |
Marie Larsson |
|
12:00:00 |
551 |
Marie-Louise Larsson |
Lag COOP |
12:00:00 |
552 |
Marina Dronova |
Knösterholmens IF |
12:00:00 |
553 |
Martin Jonsson |
faxeatletklubb |
12:00:00 |
554 |
Mats ? |
Brynäs |
12:00:00 |
555 |
Mats Liljegren |
Team Skavsåret IF |
12:00:00 |
556 |
Mikael Eklund |
MCM |
12:00:00 |
557 |
Mikael Sundberg |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
558 |
Nadine Lindgren Wall |
Ockelbo SK |
12:00:00 |
559 |
Örjan Berglund |
Berglunds Grafiska |
12:00:00 |
560 |
Osborn Skogström |
gamelsågen if |
12:00:00 |
561 |
Pär Eriksson |
|
12:00:00 |
562 |
Pär Södergren |
Bygg Bengt |
12:00:00 |
563 |
Patrik Berger |
Flygvapnet Luftstridsskolan |
12:00:00 |
564 |
Per-Ove Eriksson |
|
12:00:00 |
565 |
Pernilla Sjödin |
|
12:00:00 |
566 |
Peter Bergqvist |
|
12:00:00 |
567 |
Peter Claar |
Bergvik |
12:00:00 |
568 |
Peter Norin |
Vallsta sk |
12:00:00 |
569 |
Peter regnell |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
570 |
Pethra Hellström |
BK LIN |
12:00:00 |
571 |
Robin Larsson |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
572 |
Sandra Olhem |
Lag COOP |
12:00:00 |
573 |
Sara Sjölin |
Ljusne |
12:00:00 |
574 |
Sture Johnson |
Bergvik |
12:00:00 |
576 |
sven lindkvist |
Söderhamns skidkamrater |
12:00:00 |
577 |
Thomas Borgman |
Synsam Oldstars |
12:00:00 |
578 |
Thomas Reinius |
IF VP Uppsala |
12:00:00 |
579 |
Thomas Rosén |
Sandahl Partners Gävle |
12:00:00 |
580 |
Thomas Tollstedt |
HudikProfil AB |
12:00:00 |
581 |
Tim Arvidsson |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
582 |
Ulla Persson |
hälsokraft |
12:00:00 |
583 |
Mats Johansson |
Söderhamn |
12:00:00 |
584 |
Hans Persson |
Bollnäs |
12:00:00 |
585 |
Cony Nyström |
|
12:00:00 |
586 |
Gustav Kullander Dammbro |
|
12:00:00 |
587 |
Tomas Magnusson |
Team Radio & TV Sandarne |
12:00:00 |
588 |
Peder Gavell |
|
12:00:00 |
589 |
Jan Andersson |
|
12:00:00 |
590 |
Mattias Boman |
Tumba-Mälarhöjdens orienteringsklubb |
12:00:00 |
591 |
Per-Ola Bergqvist |
Norrala IF |
12:00:00 |
592 |
Berndt Legeryd |
Barvara.se |
12:00:00 |
593 |
Gunilla Juthback |
Hemlingby löparklubb |
12:00:00 |
594 |
John Borgman |
Marma IF |
12:00:00 |
595 |
Christian Swaij |
|
12:00:00 |
596 |
Tomas Swaij |
Wallviks IK |
12:00:00 |
597 |
Ulrika Larsson |
Wallviks IK |
12:00:00 |
598 |
Mats Erlander |
Norrala SK |
12:00:00 |
599 |
Magnus Jonsson |
|
12:00:00 |
600 |
Andreas Östlund |
|
12:00:00 |
601 |
Ulf Nilsen |
Söråker |
12:00:00 |
602 |
Peter Erixon |
Söderhamn IF |
12:00:00 |
603 |
Tomasz Pilewicz |
Forsa OK |
12:00:00 |
604 |
Maria Fagerbrant |
|
12:00:00 |
605 |
Elisabeth Dahlqvist |
Björklinge SOK |
12:00:00 |
606 |
Erik Nordlande |
Gävle |
12:00:00 |
607 |
Karl Fredrin |
Bergvik |
12:00:00 |
608 |
Fredrik Hägglund |
Rörelsekliniken |
12:00:00 |
609 |
Anders Andersson |
Hälsingland multisport |
12:00:00 |
610 |
Johan Nilsson |
Djupvik |
12:00:00 |
611 |
Rolf Hedberg |
SMTT |
12:00:00 |
612 |
Dennis Hoffman |
Broberg |
12:00:00 |
613 |
Christoffer Carlander |
Vicker Track & Field |
12:00:00 |
614 |
Jesper Malmsjö |
Mohed |
12:00:00 |
615 |
Magnus Karlsson |
Stugsunds IK |
12:00:00 |
616 |
Peter Lindberg |
Polisen Söderhamn |
12:00:00 |
617 |
Viktor Håkans |
Marma IF |
12:00:00 |
618 |
Daniel Hökpers |
Gävle |
12:00:00 |
619 |
Tommy Jonsson |
Bollnäs |
12:00:00 |
620 |
William Östlund |
Ljusne |
12:00:00 |
621 |
Magnus Flodin |
Kyrkbyn |
12:00:00 |
622 |
Jimmy Nord |
Faxe Atletklubb |
12:00:00 |
623 |
Oskar Eklöf |
Rehns IF |
12:00:00 |
624 |
Johan Åkesson |
Edsbyns IF |
12:00:00 |
625 |
Menna Maliniemi |
Bergvik |
12:00:00 |
626 |
Joakim Larsson |
Söräng |
12:00:00 |
627 |
Anders Löfgren |
Söderhamn |
12:00:00 |
628 |
Anders Södergren |
Trångvikens IF |
12:00:00 |
629 |
Niklas Petterson |
Bollnäs CK |
12:00:00 |