Anmälda

Antal individuella anmälningar: 141

10 km: 52
5 km: 44
2,5 km: 14
Barn: 31

Antal lag: 6

Sorterade på förnamn:

Förnamn
Efternamn
Förening / Företag
Sträcka
Land
Ahmaf
Mohamad
5 km Tävlingsklass Herrar
SE
Albert
Tjernström
800 m Barnklass
SE
Alexander
Lindskog
5 km Tävlingsklass Herrar
SE
Alexander
Lindskog
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Aline
Lundquist
Bergviks förskola, avd. Månen
800 m Barnklass
SE
Alma
Berger
800 m Barnklass
SE
Amanda
Steen
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Anders
Hallin
Iggesunds SK
5 km Motionsklass
SE
Anders
Brodin
Marma if
5 km Motionsklass
SE
Anders
Lindberg
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Anna
Wallstedt
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Anna
Linälv
5 km Motionsklass utan tidtagning
SE
Anna
Östlin Brismark
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Anna
Östlin Brismark
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Anna-Maya
Rosenqvist
2,5 km -14 år flickor
SE
Annelie
Dahlin-Jones
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Annika
Gattberg
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Assar
Lindberg
800 m Barnklass
SE
Axel
Snar
800 m Barnklass
SE
Bengt
Öhrn
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Bengt
Öhrn
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Camilla
Moberg
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Camilla
Persson
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Daniel
Jansson
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Darren
Lovatt
10 km Motionsklass
SE
Dennis
Strand
5 km Motionsklass
SE
Ebba
Bodell
800 m Barnklass
SE
Eddie
Lust
800 m Barnklass
SE
Elinor
Bergström
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Elisabeth
Dahlkwist
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Elisabeth
Link Söderberg
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Ella
Bodell
800 m Barnklass
SE
Elsa
Berglund
800 m Barnklass
SE
Elsa
Alftin
Söderhamns IF friidrott
800 m Barnklass
SE
Emil
Löfgren
söderhamns IF/ Friidrotg
5 km Tävlingsklass Herrar
SE
Emilia
Forell
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Emilia
Hurst
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Emma
Alftin
Söderhamns IF friidrott
800 m Barnklass
SE
Emma
Borneland
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Emma
Berggren
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Emma
Forsberg
2,5 km -14 år flickor
SE
Frida
Tyve
Söderhamns Skidkamrater
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Gabriel
Eriksson
800 m Barnklass
SE
Gavell
Julia
Söderhamns IF
2,5 km -14 år flickor
SE
Gerda
Nilsson Tjernström
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Gunnel
Englund
10 km Motionsklass utan tidtagning
SE
Gustav
Buhre
Estuna IF
800 m Barnklass
SE
Gusten
Berglund
2,5 km -14 år pojkar
SE
Hanna
Krutzén
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Helena
Ask
10 km Motionsklass
SE
Helena
Mägi
LK Roslagen
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Helena
Åbom
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Helena
Hurst
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Hilda
Lingman
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Hilma
Lust
800 m Barnklass
SE
Ida
Holmberg
IF Frisk
10 km Motionsklass
SE
Ines
Rosenqvist
800 m Barnklass
SE
Inge
Norin
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Isak
Baglien
800 m Barnklass
SE
Izabelle
Snar
800 m Barnklass
SE
Jens
Wallén
Lonesome Runners
5 km Tävlingsklass Herrar
SE
Jimmy
Löfgren
Ljusne
5 km Motionsklass
SE
Jonny
Birberg
5 km Motionsklass
SE
Josefin
Torngärde
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Julia
Hellman
2,5 km -14 år flickor
SE
Julian
Heramb
800 m Barnklass
SE
Karin
Netsman
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Karl
Fredin
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Karolina
Söderqvist
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Kent
Lundquist
Juristbyrån Lundquist AB
10 km Motionsklass
SE
Kian
Svanberg
Söderhamns IF
800 m Barnklass
SE
lars
johansson
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Lars
Ljung
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Lasse
Pettersson
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Lena
Bergqvist
5 km Motionsklass
SE
Leon
Baglien
800 m Barnklass
SE
Li
Blom
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Liam
Lundquist
800 m Barnklass
SE
Linda
Larsson
2,5 km Promenadklass
SE
Linnea
Hurst
2,5 km -14 år flickor
SE
Lisa
Öhman
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Liv
Rosenqvist
800 m Barnklass
SE
Loke
Eriksson
800 m Barnklass
SE
Lucas
Lindskog
5 km Tävlingsklass Herrar
SE
Magnus
Lindberg
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Malin
Kroon
5 km Motionsklass
SE
Malin
Persson
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Margareta
Rainer
Gävle Simsällskap
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Maria
Fagerbrant
5 km Motionsklass
SE
Maria
Östman
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Marie
Wigg
Axa SC
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Marina
Svensson
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Martin
Jansson
Söderhamns IF
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Martin
Ståhl
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Mats
Johansson
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Mattias
Tyve
Söderhamns Skidkamrater
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Matts
Dahlkwist
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Max
Sjöberg
800 m Barnklass
SE
Mia
Höijer
10 km Motionsklass
SE
Mikael
Jönsson
Vallsta sk
10 km Motionsklass
SE
Mikael
Gattberg
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Moa
Öberg
10 km Motionsklass
SE
Monica
Borg
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Nadine
Lindgren Wall
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Natalja
Brolin
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Niklas
Gröning
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Nina
Andersson
2,5 km -16 år flickor
SE
Nora
Swaij
2,5 km -14 år flickor
SE
Nova
Eriksson
800 m Barnklass
SE
osborn
skogström
gammelsågen if
5 km Tävlingsklass Herrar
SE
Oscar
Ludvigsson
2,5 km -16 år pojkar
SE
Pål
Netsman
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Pär
Öhman
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Per-Olov
Forsman
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Pernilla
Sellfors-Forsling
Hofors AIF cykel- och skidklubb
10 km Motionsklass
SE
Peter
Östlin Brismark
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Philip
Hurst
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Rebecca
Persson
10 km Motionsklass
SE
Rebecca
Baglien
800 m Barnklass
SE
Sandra
Larsson
5 km Motionsklass
SE
Sandra
Olhem
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Sanna
Woxström
5 km Motionsklass med tidtagning
SE
Sara
Tayeb
2,5 km -14 år flickor
SE
Sigrid
Gustafsson
2,5 km -14 år flickor
SE
Siriphat
Kapko
10 km Tävlingsklass Damer
SE
Sofia
Wård
5 km Motionsklass utan tidtagning
SE
Stefan
Johansson
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Stina
Gavell
Söderhamns IF
2,5 km -14 år flickor
SE
Stina
Bäck
5 km Tävlingsklass Damer
SE
Sven
Lindkvist
Söderhamns skidkamrater
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Theo
Sundin
2,5 km -14 år pojkar
SE
Theo
Sundin
800 m Barnklass
SE
Theo
Heramb
800 m Barnklass
SE
Thomas
Rosén
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Thomas
Borgman
Synsam Oldstars
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Thomas
Wetterling
10 km Motionsklass med tidtagning
SE
Thomas
Sköldborn
10 km Motionsklass utan tidtagning
SE
Tuva
Lindberg
800 m Barnklass
SE
Ulf
Wallstedt
Rengsjö SK
10 km Tävlingsklass Herrar
SE
Ville
Heramb
800 m Barnklass
SE
Wilhelm
Berger
800 m Barnklass
SE

I anmälningsordning

Förnamn
Efternamn
Förening / Företag
Sträcka
Ålder
Telefonnummer
Pernilla
Sellfors-Forsling
Hofors AIF cykel- och skidklubb
10 km Motionsklass
38
070-2478600
Moa
Öberg
10 km Motionsklass
21
076-0469312
Kian
Svanberg
Söderhamns IF
800 m Barnklass
9
0706794396
Jimmy
Löfgren
Ljusne
5 km Motionsklass
52
0728417410
Elsa
Berglund
800 m Barnklass
3
0768846210
Mikael
Jönsson
Vallsta sk
10 km Motionsklass
56
0703476593
Hilma
Lust
800 m Barnklass
8
0703011493
Eddie
Lust
800 m Barnklass
6
0703011493
Emil
Löfgren
söderhamns IF/ Friidrotg
5 km Tävlingsklass Herrar
15
0728417410
Rebecca
Persson
10 km Motionsklass
24
0702957082
Dennis
Strand
5 km Motionsklass
29
0706879116
Ida
Holmberg
IF Frisk
10 km Motionsklass
24
0730892434
Anders
Hallin
Iggesunds SK
5 km Motionsklass
59
0705356814
Anna
Wallstedt
10 km Tävlingsklass Damer
38
0735010838
Ulf
Wallstedt
Rengsjö SK
10 km Tävlingsklass Herrar
63
076 131 72 07
Mia
Höijer
10 km Motionsklass
36
0735137503
Sandra
Larsson
5 km Motionsklass
22
0703264733
Jonny
Birberg
5 km Motionsklass
32
0730205364
Malin
Kroon
5 km Motionsklass
50
0733864058
Elsa
Alftin
Söderhamns IF friidrott
800 m Barnklass
8
0720852489
Emma
Alftin
Söderhamns IF friidrott
800 m Barnklass
8
0720852489
Josefin
Torngärde
10 km Tävlingsklass Damer
0767772114
Darren
Lovatt
10 km Motionsklass
51
0703868443
Ahmaf
Mohamad
5 km Tävlingsklass Herrar
39
0704042003
Margareta
Rainer
Gävle Simsällskap
5 km Tävlingsklass Damer
Lena
Bergqvist
5 km Motionsklass
41
0736997415
Sven
Lindkvist
Söderhamns skidkamrater
10 km Tävlingsklass Herrar
77
0730340105
Karolina
Söderqvist
5 km Tävlingsklass Damer
0706070856
Theo
Sundin
2,5 km -14 år pojkar
12
0705698271
Aline
Lundquist
Bergviks förskola, avd. Månen
800 m Barnklass
3
0703724786
Kent
Lundquist
Juristbyrån Lundquist AB
10 km Motionsklass
0705449879
Per-Olov
Forsman
10 km Tävlingsklass Herrar
47
0705326695
Thomas
Rosén
10 km Tävlingsklass Herrar
47
0702509189
Helena
Ask
10 km Motionsklass
47
070-2201229
Jens
Wallén
Lonesome Runners
5 km Tävlingsklass Herrar
29
0708204182
Gavell
Julia
Söderhamns IF
2,5 km -14 år flickor
0706568189
Stina
Gavell
Söderhamns IF
2,5 km -14 år flickor
0706568189
Maria
Fagerbrant
5 km Motionsklass
44
0736457797
Helena
Mägi
LK Roslagen
5 km Tävlingsklass Damer
1980
0731533704
Gustav
Buhre
Estuna IF
800 m Barnklass
Mattias
Tyve
Söderhamns Skidkamrater
10 km Tävlingsklass Herrar
39
073170100
Frida
Tyve
Söderhamns Skidkamrater
10 km Tävlingsklass Damer
39
0702229611
Maria
Östman
10 km Tävlingsklass Damer
35
0722479480
Karin
Netsman
10 km Tävlingsklass Damer
0705129798
Marie
Wigg
Axa SC
5 km Tävlingsklass Damer
070-2243864
Thomas
Borgman
Synsam Oldstars
10 km Tävlingsklass Herrar
56
0702447897
Martin
Jansson
Söderhamns IF
10 km Tävlingsklass Herrar
1991
073-2742014
Wilhelm
Berger
800 m Barnklass
5
0705702676
Alma
Berger
800 m Barnklass
2
0705702676
osborn
skogström
gammelsågen if
5 km Tävlingsklass Herrar
44
0736945993
Anders
Brodin
Marma if
5 km Motionsklass
59
0706790900
Camilla
Moberg
10 km Tävlingsklass Damer
45
0702442209
Camilla
Persson
5 km Tävlingsklass Damer
44
0705761904
Helena
Åbom
10 km Motionsklass med tidtagning
51
0703502420
Emilia
Forell
5 km Tävlingsklass Damer
30
0768470678
lars
johansson
10 km Tävlingsklass Herrar
Annelie
Dahlin-Jones
10 km Tävlingsklass Damer
45
0730231705
Stina
Bäck
5 km Tävlingsklass Damer
0730673367
Hanna
Krutzén
5 km Tävlingsklass Damer
0705276939
Theo
Sundin
800 m Barnklass
12
0705698271
Lisa
Öhman
10 km Motionsklass med tidtagning
33
0704578831
Nova
Eriksson
800 m Barnklass
2
Nina
Andersson
2,5 km -16 år flickor
15
0761067444
Pål
Netsman
10 km Tävlingsklass Herrar
50
0705129775
Mikael
Gattberg
10 km Tävlingsklass Herrar
50
0706033458
Marina
Svensson
5 km Motionsklass med tidtagning
36
0739899061
Siriphat
Kapko
10 km Tävlingsklass Damer
44
076-7692021
Liam
Lundquist
800 m Barnklass
1
0730381047
Hilda
Lingman
10 km Tävlingsklass Damer
17
0706227413
Matts
Dahlkwist
5 km Motionsklass med tidtagning
69
0707224442
Elisabeth
Dahlkwist
10 km Tävlingsklass Damer
30
0707224442
Sofia
Wård
5 km Motionsklass utan tidtagning
45
0703049765
Anna
Linälv
5 km Motionsklass utan tidtagning
0762342309
Karl
Fredin
10 km Tävlingsklass Herrar
21
0738043884
Elinor
Bergström
5 km Motionsklass med tidtagning
27
0702325638
Ebba
Bodell
800 m Barnklass
8
0739609213
Ella
Bodell
800 m Barnklass
6
0739609213
Lars
Ljung
10 km Tävlingsklass Herrar
0702071107
Stefan
Johansson
10 km Tävlingsklass Herrar
0702318297
Mats
Johansson
10 km Motionsklass med tidtagning
65
070-5935073
Sanna
Woxström
5 km Motionsklass med tidtagning
Niklas
Gröning
10 km Tävlingsklass Herrar
0702573590
Liv
Rosenqvist
800 m Barnklass
6
0737170724
Ines
Rosenqvist
800 m Barnklass
4
0737170724
Emma
Borneland
5 km Motionsklass med tidtagning
Malin
Persson
5 km Tävlingsklass Damer
Magnus
Lindberg
10 km Tävlingsklass Herrar
29
0706286064
Natalja
Brolin
5 km Motionsklass med tidtagning
42
0768181730
Theo
Heramb
800 m Barnklass
4
0705849453
Ville
Heramb
800 m Barnklass
2
0705849453
Martin
Ståhl
10 km Motionsklass med tidtagning
0705109849
Thomas
Wetterling
10 km Motionsklass med tidtagning
76
0709144699
Daniel
Jansson
10 km Tävlingsklass Herrar
44
0732746443
Sandra
Olhem
10 km Tävlingsklass Damer
0703387840
Albert
Tjernström
800 m Barnklass
2
0761113483
Gerda
Nilsson Tjernström
5 km Tävlingsklass Damer
38
0732671361
Peter
Östlin Brismark
10 km Motionsklass med tidtagning
Anna
Östlin Brismark
5 km Motionsklass med tidtagning
Julian
Heramb
800 m Barnklass
5
Emilia
Hurst
5 km Tävlingsklass Damer
13
0725788078
Helena
Hurst
5 km Motionsklass med tidtagning
0725788078
Linnea
Hurst
2,5 km -14 år flickor
10
0725788078
Philip
Hurst
5 km Motionsklass med tidtagning
0707329504
Monica
Borg
10 km Motionsklass med tidtagning
52
Bengt
Öhrn
10 km Motionsklass med tidtagning
56
Li
Blom
10 km Tävlingsklass Damer
0703237819
Max
Sjöberg
800 m Barnklass
2013
0701903074
Leon
Baglien
800 m Barnklass
2
0764143553
Gabriel
Eriksson
800 m Barnklass
4
0764143553
Loke
Eriksson
800 m Barnklass
10
0764143553
Rebecca
Baglien
800 m Barnklass
9
0764143553
Isak
Baglien
800 m Barnklass
10
0764143553
Thomas
Sköldborn
10 km Motionsklass utan tidtagning
39
0702900652
Pär
Öhman
5 km Motionsklass med tidtagning
42
0721651318
Gunnel
Englund
10 km Motionsklass utan tidtagning
61
0705698074
Alexander
Lindskog
5 km Tävlingsklass Herrar
0707629705
Lucas
Lindskog
5 km Tävlingsklass Herrar
0722505617
Alexander
Lindskog
10 km Tävlingsklass Herrar
0739886215
Gusten
Berglund
2,5 km -14 år pojkar
10
0705933895
Axel
Snar
800 m Barnklass
5
0738006036
Izabelle
Snar
800 m Barnklass
8
0738006036
Amanda
Steen
5 km Tävlingsklass Damer
30
0725161370
Emma
Berggren
5 km Motionsklass med tidtagning
0738216399
Julia
Hellman
2,5 km -14 år flickor
14
0722033424
Sigrid
Gustafsson
2,5 km -14 år flickor
14
0722033424
Nora
Swaij
2,5 km -14 år flickor
13
0722033424
Sara
Tayeb
2,5 km -14 år flickor
14
0722033424
Emma
Forsberg
2,5 km -14 år flickor
14
0722033424
Anna-Maya
Rosenqvist
2,5 km -14 år flickor
14
0722033424
Anders
Lindberg
10 km Tävlingsklass Herrar
34
0722316589
Tuva
Lindberg
800 m Barnklass
5
0722316589
Assar
Lindberg
800 m Barnklass
2
0722316589
Elisabeth
Link Söderberg
5 km Motionsklass med tidtagning
43
0703509887
Oscar
Ludvigsson
2,5 km -16 år pojkar
11
0703345462
Linda
Larsson
2,5 km Promenadklass
0703345462
Anna
Östlin Brismark
5 km Motionsklass med tidtagning
0702018052
Annika
Gattberg
5 km Motionsklass med tidtagning
49
0704934913
Inge
Norin
10 km Tävlingsklass Herrar
53
0730611575
Lasse
Pettersson
5 km Motionsklass med tidtagning
0739918757
Nadine
Lindgren Wall
10 km Tävlingsklass Damer
1976
0739296892
Bengt
Öhrn
10 km Motionsklass med tidtagning
56

Lagtävlan

Lag / Förening / Företag
Telefonnummer
Söderhamns UIF
0270-265700
Söderhamns UIF
0270-265700
Stugsunds IK 06-07 Röd
0703623367
Stugsunds IK 06-07 Vit
0703623367
Stugsunds IK 06-07 Svart
0703623367
Ockelbo Atletklubb
0706529897